Adıyaman

İntihar mı, cinayet mi

Müteahhidin sır ölümü

İntihar mı, cinayet mi

 

2 Gündür Kayıp Olan İş Adamı Barajda Ölü Bulundu. İşadamı Baraj Gölünde Ayağına Taş Bağlanmış Halde Bulundu.

Adıyaman’da Atatürk Barajı kenarında arabası ve ayakkabıları bulunan iş adamı, 2 gündür yapılan arama çalışmaları sonucu ayağına bağlanmış taş ile barajda boğulmuş olarak bulundu.

Intihar-Mi-Cinayet-Mi-(6)Edinilen bilgiye göre, dün öğle saatlerinde Adıyaman’a bağlı Kızılcapınar köyü yakınlarında bulunan Atatürk Barajı göleti kıyısında balıkçılar tarafından kapıları açık bir otomobil ile su kenarında bir erkeğe ait ayakkabı bulundu. Bir süre bekleyen ve sağa sola bakınan balıkçılar, şüphelenerek durumu jandarmaya bildirdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri, otomobil içerisinde ve çevresinde geniş çaplı arama gerçekleştirdi. Otomobilin ve su kenarında bulunan ayakkabının Adıyaman’da inşaat müteahhitliği yapan iş adamı İbrahim Özkan’a (55) ait olduğu tespit edildi. İş adamının ailesi ve yakınlarının da bir süredir kendisinden haber alamadıklarını jandarmaya bildirmesi üzerine olay yerine Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis dalgıç ekipleri çağrıldı. Olay yerine gelen polis dalgıç ekiplerinin 2 gün boyunca su altında yaptığı aramalarda Özkan’ın cesedi ayağına taş bağlanmış vaziyette suyun içinde bulundu. Yapılan incelemelerin ardından ceset otopsi yapılmak üzere Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğu araştırılırken, İbrahim Özkan’ın birçok kişiye borcu olduğu öğrenildi.

 

Intihar-Mi-Cinayet-Mi-(4)İki Gündür aranıyordu

Adıyaman’da inşaat müteahhitliği yapan ve Atatürk Barajı kenarında arabası ve ayakkabıları bulunan işadamı tüm aramalara rağmen hala bulunamamıştı.

Edinilen bilgiye göre, Kızılcapınar köyü yakınlarında bulunan Atatürk Barajı göleti kıyısında balıkçılar tarafından kapıları açık bir otomobil ile su kenarında bir erkeğe ait ayakkabı bulundu. Bir süre bekleyen ve sağa sola bakınan balıkçılar, durumdan şüphelenerek durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri, otomobil içerisinde ve çevresinde geniş çaplı arama gerçekleştirdi. Otomobilin ve su kenarında bulunan ayakkabının Adıyaman’da inşaat müteahhitliği yapan iş adamı İbrahim Özkan’a (55) ait olduğu tespit edildi. İş adamının ailesi ve yakınlarının da bir süredir kendisinden haber alamadıklarını jandarmaya bildirmesi üzerine olay yerine Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis dalgıç ekipleri çağrıldı. Olay yerine gelen polis dalgıç ekipleri, dalgıç kıyafetlerini giyerek olay bölgesinde ve çevresinde su içi arama ve kurtarma çalışması gerçekleştirdi. Saatler süren aramalarda dalgıçlar iş adamına ulaşamazken, havanın kararmasıyla arama kurtarma çalışmaları sabaha erteledi. Sabahın erken saatinde olay yerine gelen ekipler, tekrardan suya dalarak arama çalışmalarına devam etti. (İHA)

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı