Anasayfa / Adıyaman / İHH’dan MÜSİAD’a Ziyaret

İHH’dan MÜSİAD’a Ziyaret

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Adıyaman Şube Başkanı Mahmut İzci ve beraberindeki üyeler, Müstakil Sanayici ve İşa damları Derneği (MÜSİAD)Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım ve yönetimini ziyaret etti. Ziyarette MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım, İHH Adıyaman Şube Başkanı Mahmut İzci ve üyelerini makamında ağırladı.

İHH Adıyaman Şube Başkanı Mahmut İzci, mescidi aksam aketini MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım’a yaptıkları yardımlar ve desteklerden dolayı taktim etti.

Ziyaretten dolayı memnun kaldığını belirten MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım, “MÜSİAD olarak ilin ekonomik sorunlarını ele almak ve ilin gelişmesi adına yapılacak yatırımların yanı sıra ihtiyaç sahibi ailelerin her zaman yanında yer alan İHH aracılığıyla elimizden gelen yardımları yapıyoruz. Tabi bizler iş adamları olarak bu tür yardımları yapmalıyız. Çünkü ihtiyaç sahibi hemşerilerimizin sorunları bizim sorunlarımızdır. Komşusu açken karnı tok yatan bizden değildir şiarıylabizlerde ihtiyaç sahibi aileleri unutmamamız gerekir. İHH’nın özellikle yetim çocuklara sahip çıkması çok önemli. Çocuklarımıza sahip çıkarak geleceğimize sahip çıkmış oluyoruz. Ben ziyaretlerinden dolayı İHH Adıyaman Şube Başkanı Mahmut İzci ve üyelerine ziyaretlerinden dolayı tekrar teşekkür ederim” dedi.

İHH Adıyaman Şube Başkanı Mahmut İzci ise, yardım ve desteklerinden dolayı MÜSİAD üyeleri başta olmak üzere Yıldırım’a teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Bu Habere de Bakın

Başkanlar İstanbul seçimlerini değerlendirdi

Adıyaman belediye Başkanı Süleyman Kılınç’ın da katıldığı programda, başkanlar, TRT Kurdi canlı yayınında İstanbul Büyükşehir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir