Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

İftar çadırına ilgi yoğun oluyor

07 Haziran 2017 Çarşamba, 09:44

İftar çadırına ilgi yoğun oluyor

 

Ramazan ayında, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine il dışından, ilçelerden ya da il merkezinden gelip, kalmak zorunda olan vatandaşlar için iftar çadırı kuran Adıyaman Belediyesi her gün yaklaşık 500 kişiye iftar imkanı sunuyor.

Adıyaman 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yatan hastaların yakınları ile vatandaşlar, iftar yemeğini Adıyaman Belediyesi tarafından açılan iftar çadırında yiyebiliyor.

400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşısında bulunan Adıyaman Belediyesine ait otoparkta kurulan iftar çadırında her gün 500’e yakın hasta ve hasta yakınları için iftar yemeği veren Adıyaman Belediyesi’nin bu hizmetini değerlendiren yetkililer, “Ramazan ayının manevi havasına herkesin erişebilmesi için belediye olarak elimizden geleni yapıyoruz. Bu anlamda geçen yıl uygulamaya başladığımız hastane önündeki iftar çadırımız bu yıl da büyük ilgi görüyor. Ramazan ayının heyecan ve coşkusunu yaşatmak istediğimiz hasta ve hasta yakınlarımıza yönelik olan bu hizmetimiz inşallah Ramazan ayı boyunca sürecek” diye konuştular.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz