Adıyaman

“Hizmetlerimizle milletin yanındayız”

Boynukara seçim gezisinde

“Hizmetlerimizle milletin yanındayız”

 

Ak Parti Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Adnan BOYNUKARA seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Sabahın erken saatlerinde Gözebaşı Köyü Karti Mezrasında ziyaretlere başlayan sayın vekilimiz Adnan Boynukara kendilerini sımsıcak bir karşılama ile öpen teyzemizin  “Allah Erdoğan’a güç, kuvvet ve uzun ömür versin” duası ile milletin Ak Partiye olan güven ve samimiyetini görmüş, “İnşallah kazanan istikrar olacak.” diyerek yaşlı teyzenin elini öpmüştür. Bu samimi ve temiz anne oğul muhabbetinde teyzemiz Adnan Boynukara’nın alnından öperek, dua etti.

19 Mayıs Caddesi, Eski Samsat Caddesi ve İmamağa Mahallesini ziyaret eden Boynukara, burada İmamağa Mahallesi Mahalle Muhtarı Mehmet Işıkgün’ü ziyaret ederek mahalledeki sorun ve sıkıntılar hakkında bilgi aldı. Mehmet Işıkgün’e ve ziyaretleri esnasında karşılaştığı, görüştüğü seçmenlere seçim beyannamesi hakkında bilgilendirmelerde bulunan Boynukara, istikrarın başarı getireceğini ve memleketimizin, çocuklarımızın geleceğinin Ak Parti ile daha güzel bir hale geleceğini belirtti.

Boynukara; “İlk Günkü Aşka tekrardan ülkemize hizmet yoluna girdik. Halkımızla, esnafımızla sevgiyle, muhabbetle kucaklaşıyoruz. İlimizin her köşesine, her insanına ulaşacağız ve ulaşıyoruz. Biz milletin içinden geldik her zaman milletin içinde olacağız. Bizi milletimizden ayıramazlar. Hizmetlerimizin yanında, milletimize dokunan hizmetlerimizle milletimizin yanındayız ve bunu halkımızın bizi muhabbetle kucaklamasından bizler AK Parti’nin, AK Kadroları olarak hissediyoruz. Bizler bu kutlu yolda milletimize hizmet yolunda her zaman, 24 saat yetmezse 25 saat çalışacağız, haftanın 7 gün yetmezse 8 gün çalışacağız. Milletimizin birlik, bütünlüğü ve kardeşliğinin teminatı yurdun her yerinde olan AK Parti’dir. Milletimiz ne yaparsa doğrusunu yapar, biz milletimizi anlıyoruz, milletimizin isteklerini bir bir 1 Kasım genel seçiminden sonra AK parti’nin tek başına iktidarında yerine getireceğiz inşallah.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı