Hizmet içi Eğitim Merkezi yıl sonunda açılıyor

10 Haziran 2017 Cumartesi, 09:32

Hizmet içi Eğitim Merkezi yıl sonunda açılıyor

 

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Milletvekilleri Adnan Boynukara, Halil İbrahim Fırat ve Salih Fırat’la birlikte inşaatı devam eden Hizmetiçi Eğitim Merkezi binasını gezerek incelemelerde bulundu.

Vali Abdullah Erin ve Milletvekilleri,  bu yılın sonlarına doğru hizmete sunulması öngörülen ve modern bir mimariyle inşa edilen Hizmetiçi Eğitim Merkezinin son durumu ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Modern bir mimariyle inşa edilen Hizmetiçi Eğitim Merkezinin bu yılın sonlarına doğru açılması için çalışmaların çok seri bir şekilde devam ettiğini kaydeden Vali Abdullah Erin, “Yapımı devam eden Hizmetiçi Eğitim Merkezinin hizmete sunulmasıyla birlikte Adıyaman, uluslararası birçok konferans, toplantı ve etkinliklere ev sahipliği yapmış olacaktır. Karadağ Orman mevkiinde inşaatı devam eden Hizmet İçi Merkezi 220 yataklı uygulama oteli, 3 adet bilgisayar seminer odası, 3 adet mobil seminer odası, lokantası, kafeteryası ve diğer sosyal donatılarıyla muazzam bir merkez olarak tasarlanmıştır. Ayrıca proje kapsamında 24 derslikli Turizm Otelcilik Meslek Lisesi de yapılmaktadır. Modern bir mimariyle inşa edilen merkez, beş yıldızlı otel konforunda hizmet verecek olup, hizmet içi eğitim merkezi ile beraber öğretmen evi hizmeti de verebilecektir. Bu tesisin hizmete sunulmasıyla ilimizde ekonomik anlamda büyük bir sirkülasyon yaşanacaktır” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz