Adıyaman

“Halkın dua ve destekleriyle oyunu bozacağız”

Fırat, Son Günü Esnaflarla Değerlendirdi

 “Halkın dua ve destekleriyle oyunu bozacağız”

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili İ. Halil Fırat 1 Kasım Genel Seçimler öncesinde seçim çalışmalarına aralıksız sürdürüyor. Fırat’ın son gündeki durağı Bozbey ve Atatürk Bulvarı esnafı oldu.

Esnafa hayırlı işler dileyen ve dua ile destek isteyen Vekil Fırat, Adıyaman belediyesi konferans salonunda KAŞİP tarafından taşeron işçilere yönelik gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

Seçime iki gün kalasıya vatandaşlarla hasbihal etmeye devam eden ve çalışmalara ara vermeye niyetli gözükmeyen AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat “Vatandaşlarımızla yine bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Ülkemizin içerisinde bulunduğu kaostan bir an önce kurtulması ve halkın refah seviyesinin yükselmesi için bizler Ak Parti olarak elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Halkımızın dua ve destekleriyle bu oyunu bozacağımızı düşünüyorum. Bizlere teveccühlerini esirgemeyen ve misafirperverlikleriyle bizleri mahcup eden tüm halkımıza teşekkürü bir borç bilirim. “Önce İnsan” ve “görmedik vatandaş sıkmadık el bırakmayacağız” parolasıyla çıktığımız bu yolda inanıyoruz ki emeklerimiz boşa gitmeyecektir” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı