Adıyaman

“Hainlere gereken ders verildi”

Aydın’dan, AGAD’a ziyaret

“Hainlere gereken ders verildi”

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkan Vekili Ahmet Aydın ve beraberindeki heyet Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyetini (AGAD) ziyaret etti.

TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mehmet Hanifi Erdem ile beraberindekiler, AGAD’ı ziyaret ederek burada AGAD üyeleriyle bir araya geldi.

AGAD Yönetim Kurulu Üyesi Ruhi Akan tarafından karşılanan TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın ve beraberindekiler sıcak sohbetler ederek gündeme ilişkin konuşmalarda bulundular.

Darbe girişimine tepki göstererek hainlerin karşısında dik duran ve günlerce meydanları boş bırakmayan herkese sonsuz teşekkür ettiğini belirten TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın, “ O hainlere gerekilen ders verildi. Cumhurbaşkanımızın dik duruşu halkın vatanına, milletine, toprağına ve hükümetine sahip çıkmasıyla darbe geri püskürtüldü. Ben bütün milletimize sonsuz teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

AGAD Yönetim Kurulu Üyesi Ruhi Akan ise gerçekleştirilen ziyaretten oldukça mutlu olduklarını dile getirerek TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın ve beraberindeki heyete ziyaretten dolayı teşekkür etti.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu