Adıyaman

Hacı Şükrü Efendi Klipi Hazırlandı

Hacı Şükrü Efendi Klipi Hazırlandı

Ravza İlahi Grubu son çekmiş olduğu ‘Hacı Şükrü Efendi’ isimli klip çalışmasıyla yeniden sevenleriyle buluştu.

İlk klip çalışmaları, ‘Hz. Safvan Bin Muattal’la birçok kitlelere ulaşan Grup Ravza, yeni klip çalışmaları, ‘Hacı Şükrü Efendi’yle Şanlıurfa’da, Adıyaman’da ve civar illerde birçok muhibbi olan Hacı Şükrü Efendi’nin anısına uyarlandı ve söylendi.

Klip çekimlerinin ağırlıklı olarak rahmetli Hacı Şükrü Efendi’nin yaşamış olduğu Şanlıurfa’nın tarihi ve önemli yerlerinde klip çekildi.

Grup Ravza üyeleri, sevenleriyle yeniden buluşmanın heyecanı ve mutluluğu içerisinde olduklarını belirterek, “Bu ilahi klipimizde Allah dostlarından biri olan Hacı Şükrü Efendi’yi hatırlamak ve hatırlatmak amacıyla böylesine önemli bir çalışmayı hayata geçirmeyi düşündük. Böylesine önemli ve büyük değerlerin Allah’a karşı olan samimiyeti, muhabbeti bütün alemlere ve bizlere örnek olsun. Açtıkları hayır yolunda yürümeyi, izlerini takip etmeyiz bizlere nasip eylesin. 2007 yılından bu yana yapmış olduğumuz bütün çalışmalarımızda ilimizin tanıtımı için Adıyaman’da ve birçok ilde önemli projelere imza attık. Bu noktada daha geniş kitlelere ulaşabilmemiz için devlet erkanın, siyasilerimizin, iş adamlarımızın, sivil toplum örgütlerimizin grubumuza destek sunmaları bizleri daha da güzel yerlere getirecektir. Böylelikle Grup Ravza olarak bizlerde bu şekilde ilimizi en güzel şekilde temsil etmiş olacağız” dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu