Adıyaman

Görevde Yükselenlere Belge Verildi

Görevde Yükselenlere Belge Verildi

 

Adıyaman Üniversitesi bünyesinde görevli idari çalışanlara yönelik görevde yükselme sınav ve mülakatın ardından başarılı olan adaylara düzenlenen törenle tebrik belgeleri takdim edildi.

Adıyaman Üniversitesi Senato Salonunda gerçekleştirilen törende Şube Müdürü ve Şef unvanlarını almaya hak kazanan idari çalışanlar, tebrik belgelerini Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’nün elinden aldı.

Şube Müdürlüğü unvanı için 5 aday, Şeflik unvanı için ise 15 adayın belge aldığı törende Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Solmaz ile Genel Sekreter Doç. Dr. Mehmet Kaygusuzoğlu da hazır bulundu.

Belge taktim töreninde konuşan Rektör Gönüllü, “Bizler milletin çalışanı, dolayısıyla devletin çalışanıyız. Millete karşı sorumluluklarımız var. Bu makamlar bize hizmet edilsin diye değil, hizmet edelim diye varlar. Millet bizden üretim bekliyor, hizmet bekliyor. Dolayısıyla sizler de bu hizmeti yerine getirebilmeniz için zihninizi açık tutmanız, gelişime açık olmanız ve konunuza, mevzuata hâkim olmanız gerekiyor. Yeni unvanlarınızı tebrik ediyor, çalışmalarınızı hakkıyla ve layıkıyla yerine getirmenizi diliyorum.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu