Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

“Gerçek Türkiye, Bu Tablodur”

23 Temmuz 2016 Cumartesi, 09:47

Mehmetçikten vatandaşa helva ikramı

“Gerçek Türkiye, Bu Tablodur”

 

Adıyaman’da darbeye karşı demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara Mehmetçik kendi elleriyle helva dağıttı.

15 Temmuz Darbeye Teşebbüs girişimine karşı vatandaşlar tarafından tutulan demokrasi nöbetine her gün on binlerce kişi katılıyor. Türk Silahlı Kuvvetler içerisinde örgütlenen FETÖ/PDY terör örgütü üyeleri tarafından gerçekleştirilmek istenilen darbe teşebbüsüne karşı direnen vatandaşlara askerler destek veriyor.Gercek-Turkiye-Bu-Tablodur1-(2)

Adıyaman Hükümet Meydanı’nda günlerdir devam eden demokrasi nöbetine katılan vatandaşlara askerler helva dağıttı. Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı tarafından yaklaşık 2 bin kişiye helva dağıtıldı.

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Alay Komutanı Yarbay Ercan Atasoy, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Emniyet Müdürü Fikret Salmaner, AK Parti İl Başkanı Abdurraman Dimez, askerler ile birlikte helva dağıttı. Vatandaşlar ‘en büyük asker bizim asker’ sloganları attı.

Coşkulu kalabalık, gerçekleştirilmek istenilen darbe girişiminin tüm orduya mal etmenin çok yanlış olduğunu belirterek, Türk Silahlı Kuvvetler ve diğer kurumlardaki FETÖ/PDY terör örgütü üyelerinin temizlenmesiyle Türkiye’nin daha güçlü olacağını dile getirdiler.

Gercek-Turkiye-Bu-Tablodur1-(4)Helva dağıtımının yapıldığı Hükümet Meydanı’na gelen AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara, Türk Milletinin askeri ve polisiyle bir ve beraber olduğunu vurguladı.

Boynukara, “Gerçek Türkiye bu gördüğünüz tablodur. Türk milleti askeri ve polisiyle birliktedir. Tüm vatandaşların birlikteliği böyledir. Bir tarafta bu milletin ve ordunun içine sızmış, millete silah çeken hainler var öbür tarafta milletinin canını, malını, namusunu korumak için savaşan ordumuz var. Allah bizi onlardan mahrum etmesin. Allah bu birlik ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz