Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Gençler sabah namazında buluştu

19 Kasım 2016 Cumartesi, 07:25

Gençler sabah namazında buluştu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri aracılığıyla tüm ülke genelinde 81 ilde başlatılan ‘’Sabah Namazı Buluşmaları’’ kapsamında gençler Adıyaman Altınşehir ve Kahta Celalettin Camiinde buluştu.

Camide buluşan gençler sabah namazını eda etmenin mutluluk verdiğini, bundan sonra mümkün olduğu kadar sabah namazlarını camide kılacaklarını söylediler.

Gençlerle birlikte gerçekleştirilen namaz buluşmalarına ilginin her geçen gün arttığına dikkat çeken Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, “Birlik ve huzur mekanı olan camilerimizle gençlerimizi buluşturmak, milli ve manevi değerlerimizi gelecek nesillere aktarmak ve gençlerin bir araya gelmelerine vesile olmak amacıyla 81 ilde eşzamanlı olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliğe katılan gençlerimizi gördükçe mutlu oluyoruz. Ben geleceğimizin teminatı gençlerin sabah namazlarında buluşmalarını ve 5 vakit namaz kılmalarını çok önemsiyorum. Bizimle birlikte namazda buluşan tüm gençlerimize teşekkür ederim” diye konuştu.

Gençler sabah namazı sonrasında dağıtılan sıcak çorbalarını içerek hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz