Adıyaman

Gençler polisleri yalnız bırakmadı

Terör saldırısı sonrası gençlerden polise moral

Gençler polisleri yalnız bırakmadı

 

AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ve beraberindeki gençler nöbet tutan polisleri ziyaret etti.  İstanbul’da ki terör saldırısının ardından Adıyamanlı gençler polise karanfil dağıttı.

AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ve beraberindeki gençlik kolları üyeleri polis noktasında görev yapan  polisleri ziyaret ederek, onların yalnız olmadığını gösterdi.

İstanbul’da meydana gelen saldırıda şehit olan polislere Allah’tan rahmet dileyen AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ve beraberindekiler polislere taziye dileklerini ileterek onlara moral verdi.

Gençlik Kolları Ar-Ge Başkanı Mehmet Toprak, terörün asla hedefine ulaşamayacağını, halkın gücünün terörü yeneceğini söyledi.

AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ise, “Bizler için nöbet tutan vatan evlatlarına İstanbul’da yaşanan terör saldırısından dolayı destek ve moral ziyaretinde bulunup Asım’ın nesli olan gençliğin arkalarında ve bu vatan için gözünü kırpmadan seve, seve şehadet şerbetini içmeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz” dedi.

Nöbette görev yapan polisler ise gençlerin ziyaretinden duyulan mutlulukları dile getirdiler.

 

Gençlerden polise karanfilli destek

İstanbul’da ki terör saldırısının ardından Adıyamanlı gençler polise karanfil dağıttı.

İstanbul’da 44 kişinin şehit olduğu terör saldırısının ardından Adıyaman’da toplumun değişik kesimlerinden polise ‘yalnız olmadıklarını’ göstermek için manevi destek veriliyor. Son olarak Adıyaman Çelikhan yolu üzerinde uygulama noktasını ziyaret eden gençler, polislere karanfil verdi. Şehit olan polisler için taziye dileklerini ileten gençler, polisin yalnız olmadıklarını aktardı.

Gençlerden Burak Demirbay yaptığı açıklamada, “Hiçbir terör saldırısı bu ülkenin birlik ve beraberliğine zarar veremeyecektir. İstanbul’da polis ve sivil vatandaşların şehit olmasına neden olan son saldırı yine bizleri derinden üzmüştür. Ancak bu saldırıyı yapanların yanına kar kalmayacaktır. Polisimiz yine vatanı için elinden geleni yapacak ve o teröristlere gereken cevabı verecektir. Allah tüm güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun” dedi. (İHA)

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu