Gençler piknikte buluştu

05 Mayıs 2017 Cuma, 09:12

Gençler piknikte buluştu

 

İstanbul’da eğitim gören Adıyamanlı üniversite öğrencileri Genç Adıyaman Plarformu tarafından düzenlenen Geleneksel 1 Mayıs Pikniğinde bir araya geldi

Adıyamanlılar Vakfı bünyesinde üniversite öğrencileri tarafından yeni kurulan çiçeği burnunda Genç Adıyaman Platformu, Adıyaman gençliğini buluşturmaya devam ediyor

İstanbul’daki Adıyamanlı gençlerin ilk adresi olan Genç Adıyaman Platformu, üniversite öğrencilerini geleneksel 1 Mayıs pikniğinde bir araya getirdi.

Kayabaşı Şamlık Piknik Alanında düzenlenen pikniğe, İstanbul’da çeşitli üniversitelerde eğitim gören çok sayıda Adıyamanlı üniversite öğrencisi bursiyer katıldı.

Piknikte selamlama konuşması yapan Genç Adıyamanlılar Platformu Başkanı Cumali Doğan, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Bursiyerler, birlikte yemek yedi, sportif faaliyetlerle sınav stresi attı.

Pikniğe katılan bursiyerler arasında düzenlenen bilgi yarışmasında dereceye girenlere para ödülü verildi. Ayrıca tüm bursiyerlere çeşitli kitaplar hediye edildi.

Adıyamanlılar Vakfı Gençlik ve Spordan sorumlu Başkan Yardımcısı Hamza Taşan Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Melik, Ramazan oruç,  Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy başta olmak üzere, pikniğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Taşan, bu tür etkinliklerin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini söyledi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz