Adıyaman

Genç Askon’dan Geniş Katılımlı Toplantı

Genç Askon’dan Geniş Katılımlı Toplantı

 

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Adıyaman Şubesi bünyesinde kurulum çalışmalarını tamamlayan Genç Askon Adıyaman Şubesi, Genel Başkan Harun Reşit Çelikoğlu’nun katılımıyla ilk toplantısını yaptı.

Bir otelde düzenlenen toplantıya Genç Askon Genel Başkanı Harun Reşit Çelikoğlu, ASKON Adıyaman Şube Başkanı İbrahim Genciz, MÜSİAD Şube Başkanı Şerif Yıldırım, TOBB GGK Başkanı Gani Bereket, MTTB Adıyaman Şube Başkanı Ebubekir Sıddık Kara, Genç Akson Adıyaman Şube Başkanı Bedrettin Özsayın, Belediye Başkan Yardımcısı Sait Kutlu,  ASKON üyeleri, işadamları çok sayıda davetli katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan genç ASKON Başkanı Bedrettin Özsayın, Adıyaman’da genç işadamlarının büyük başarılara imza atacaklarını, Genç ASKON bünyesinde bir araya gelen arkadaşlarının bağlı bulundukları şirketlerde ve firmalarda önemli görevleri büyük bir özveriyle Adıyaman’ın kalkınması için çalışacaklarını söyledi.

Başkan Özsayın, kendilerine her konuda inanan ve sürekli destek verenlere teşekkür ederek Allah’ın izniyle kimseyi mahcup etmeyeceklerini belirtti.

Genç Askon Genel Başkanı Harun Reşit Çelikoğlu ise, genel merkez olarak Adıyaman şubesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini, Türkiye genelinde şubeleşme çalışmaları olarak Adıyaman Şube Başkanı Bedrettin Özsayın öncülüğünde oldukça başarılı işlere imza atacaklarına emin olduklarını vurguladı.

ASKON Adıyaman Şube Başkanı İbrahim Genciz ise, gençlerin önünü açtığımız zaman neler başaracaklarının en iyi örneğinin Başkan Bedrettin Özsayın ve ekibi olduğunu gördüklerini belirterek, ASKON ailesi olarak Adıyaman’ın gelişmesi ve kalkınması için gençlerle birlikte uyum içerisinde çalışacaklarını ifade etti.

Toplantıda konuşmaların ardından genç ASKON Adıyaman Şubesinin Yönetim Kurulu Üyelerinin tanıtımı yapıldı.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu