AdıyamanManşet

Gazetecilerden Aslan ve Şahan’a ziyaret

AGAD Başkanı İbrahim Aslan, gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Yücekaya ve Işık Gazetesi imtiyaz sahibi Bilal Işık, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ile Ziraat Odası Başkanı Salih Şahan’ı ziyaret etti.

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan ve üyeler, Güne Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Yücekaya ve Işık Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Işık’la birlikte Ak Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Adıyaman gündemine ilişkin konularda fikir alışveriş bulunuldu. Burada bir açıklama yapan AGAD Başkanı Aslan, misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederken, çalışmalarında başarı dileğinde bulundu. Başkan Dağtekin ise, ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederken, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Ziraat Oda Başkanı Şahan’a ziyaret

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) üyeleri daha sonra Adıyaman Ziraat Odası Başkanı Mehmet Salih Şahan’ı makamında ziyarette etti.

Ziyarete AGAD Başkanı İbrahim Aslan ve üyeler, Güne Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Yücekaya ve Işık Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Işık katıldı. Ziyarette kentteki tarımsal çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. AGAD Başkanı Aslan, ziyarette yaptığı açıklamada misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederken, çalışmalarından dolayı tebrik etti. Başkan Şahan ise, ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederken çalışmalarında başarılar diledi.

Haber: Mehmet Celal Geyik

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu