Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Fırat’tan Piknikçilere Sürpriz

13 Temmuz 2016 Çarşamba, 08:35

Fırat’tan Piknikçilere Sürpriz

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Ali Dağı Mesire alanında piknik yapan vatandaşlara sürpriz ziyaret yaptı.

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Ali Dağı Mesire alanında vatandaşlarla bir araya gelerek vatandaşlarla zaman geçirdi.

Sıcak sohbet havasında gerçekleştirilen ziyaretlerde Milletvekili Halil Fırat, Adıyaman’ın daha çok gelişmesi ve halka daha çok hizmetin sunulması için ellerinden gelen her türlü çaba içerisinde olduklarını ifade ederek vatandaşların kendilerine ilettikleri sorun ve sıkıntıların çözümü için uğraştıklarını vurguladı.

Milletvekili Fırat’ın kendilerini ziyaret etmesinden ve sıcak sohbet kurmalarından oldukça memnun olduklarını belirten vatandaşlar ise, “Allah milletvekilimiz İbrahim Halil Fırat’tan razı olsun. Milletvekillerimiz hiç durmadan yoğun tempoyla çalışıyorlar. Bizler bugün ailemizle buraya gelmiştik milletvekilimizi karşımızda görünce hem şaşırdık hem de oldukça mutlu olduk. Halk ile bir arada oldukları için halkı bizzat ziyaret ederek halkın sorun ve sıkıntılarını dinledikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz