Adıyaman

Fırat’tan MÜSİAD’a Ziyaret

Fırat’tan MÜSİAD’a Ziyaret

 

MÜSİAD Adıyaman şubesine nezaket ziyaretinde bulunan Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Halil Fırat yeniden başkanlığa seçilen Şerif Yıldırım ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini iletti.

MÜSİAD Adıyaman Şubesinin kurulduğu günden bugüne Adıyaman’da başarılı çalışmalara ve yatırıma imza attıklarını belirten Fırat; “MÜSİAD Adıyaman şubemiz yakın bir zamanda Çevre ve Şehircilik bakanımız başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından çok seçin konukların katılımıyla adına yakışır olağan genel kurulu tamamladılar. Yapılan seçimde Şerif Yıldırım başkan yeniden başkanlığa seçildi. Kendisini, yönetim kurulu üyelerini ve bütün MÜSİAD üyelerini tebrik ediyorum. Allah hayırlı uğurlu eylesin.” dedi.

Adıyaman’ın gelişmesi ve kalkınması adına bütün sivil toplum kuruluşlarından olduğu gibi MÜSİAD Adıyaman şubesinden de büyük beklentilerinin olduğunun altını çizen, Fırat konuşmasına şöyle devam etti; “MÜSİAD bünyesinde bir çok sektörden üye olan arkadaşlarımız var. O nedenle gerek yatarım anlamında, gerekse ilimiz ekonomisinin gelişmesi anlamında bizlere yön gösterici olacaklarından eminiz”

AK Parti Adıyaman il başkanlığı görevini yürüttüğü dört yıllık süre zarfında elinden geleni yaptığını ve kısmet olursa milletvekilliği için aday adayı olduğunu belirten Fırat; “AK Parti Adıyaman il teşkilatında partimizin kurulduğu günden bu güne yer aldım. Kısmet oldu dört yıl gibi bir sürede il başkanlığı görevini yürüttüm. Önümüzdeki genel seçimler öncesi görevimden istifa ederek, aday adaylığımı açıkladım. Hakkımızda hayırlı ise olsun. Görev verilmesi halinde ilimize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle ben tekrar MÜSİAD Adıyaman Şube başkanlığına seçilen Şerif Yıldırım’a, Yeni yönetim kuruluna ve MÜSİAD’ın bütün değerli üyelerine başarılar diliyorum” dedi.

MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım; “Halil başkan AK Parti Adıyaman İl başkanı olarak partisine ve ilimize yaklaşık dört yıl gibi bir süre boyunca hizmet etti. Başarılı çalışmalara imza attı. Sayın başkan önümüzdeki dönem yapılacak olan genel seçimde aday olmak üzere görevinden ayrıldı ve milletvekilli aday adayı oldu.  Adıyaman’da yetişmiş, güzel insanların, memleketin sorunlarını  bilen insanların ve bu sorunlara çözüm bulabilecek arkadaşlarımızın mecliste olmaları  bizleri de son derece mutlu eder.  Çıktığı bu yolda kendisine başarılar diliyoruz. Allah yolunu açık eylesin. Bu vesileyle nezaket ziyaretinden ötürü kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu