Adıyaman

Fırat, Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor

Fırat, Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Adıyaman eski İl Başkanı ve Milletvekili aday adayı İbrahim Halil Fırat ve beraberindeki partililerin kurum ve kuruluş ziyaretleri devam ediyor.

İbrahim Halil Fırat ve beraberindeki heyet kurum ve kuruluş ziyaretlerini sürdürüyor. İbrahim Halil Fırat, ziyaretlerinin istişare niteliğinde olduğunu belirterek, Adıyaman’a el birliği ile daha güzel hizmetler yapılması noktasında kurumları ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

İbrahim Halil Fırat, birlik ve beraberlik içerisinde Adıyaman’a en güzel hizmetleri yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

Kurum müdürleri ise, AK Parti Adıyaman eski İl Başkanı ve Milletvekili aday adayı İbrahim Halil Fırat ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Fırat ve Beraberindeki heyet ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, Adıyaman’da Spor alanında ciddi yatırımlar yaptıklarını kaydetti.

Gençleri her zaman önemsediklerini vurgulayan Fırat, İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı’yı ziyaretlerinin istişare niteliğinde olduğunu belirterek, Adıyaman’a el birliği ile daha güzel hizmetler yapılması noktasında kurumları ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldıklarını söyledi.

İbrahim Halil Fırat, birlik ve beraberlik içerisinde Adıyaman’a en güzel hizmetleri yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

2002 Yılından itibaren Adıyaman’a önemli spor yatırımları yapıldığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl. Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, Ak Parti Adıyaman eski İl Başkanı ve Milletvekili aday adayı İbrahim Halil Fırat ve beraberindeki heyetin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, şöyle konuştu:

”Cumhuriyet döneminde bu yana yapılan yatırımları, son 10 yıl içerisinde Hükümetimiz üçe katladı. Amacımız Adıyaman’a ve Adıyamanlı gençlere tüm imkânlarımızı seferber ederek spor yapabilmelerine imkan sağlayarak sağlıklı bir neslin yetişmesini sağlamaktır. Bu anlamda her zaman desteklerini gördüğümüz Milletvekillerimize ve bürokratlarımıza teşekkür ediyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu