Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Fırat, Gölbaşı ve Kahta İlçesinde

01 Nisan 2017 Cumartesi, 07:10

Fırat, Gölbaşı ve Kahta İlçesinde

AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat,  Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ile birlikte referandum çalışmaları gerçekleştirdi.  Fırat daha sonra, Kahta ilçe Devlet Hastanesini ziyaret ederek çalışmaları inceledi.

Milletvekili Salih Fırat, seçim çalışmaları kapsamında Gölbaşı ilçe esnafını gezdi, daha sonra MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılaşan Milletvekili Fırat gittiği yerlere ‘Evet’ gazetesi dağıtarak Başbakan Binali Yıldırım’ın kaleme aldığı ve 18-35 yaş arası gençlere gönderdiği mektuplarını da sahiplerine teslim etti.

 

Fırat Kahta ilçe Devlet Hastanesini ziyaret etti

AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, Kahta ilçe Devlet Hastanesini ziyaret ederek çalışmaları inceledi.

Kahta ilçe Devlet Hastanesini ziyaret eden Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost’tan brifing alarak sağlık çalışmaları hakkında bilgi aldı. Milletvekili Fırat, daha sonra hastanede bulunan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ziyarete ilişkini açıklamada bulunan Milletvekili Fırat, “İnsanlarımız bizim için çok değerlidir. Ziyaretlerimiz esnasında hastalarımızın memnun olduğunu gördük. Hastalar, hasta yakınları, çalışanlarımız ve doktorlarımız verilen hizmetten son derece memnun olduğunu görmek bizi sevindirdi” dedi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz