Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

Fatih Mahallesi 20 Yıl Sonra Yeni Asfalta Kavuştu

10 Ağustos 2017 Perşembe, 17:07

Fatih Mahallesi 20 Yıl Sonra Yeni Asfalta Kavuştu

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Fatih Mahallesi Kireçhane Caddesinde asfalt çalışması yapıldı.

Adıyaman’da yoğun bir asfalt çalışması yürüten Adıyaman Belediyesi, uzun yıllar asfalt gitmeyen mahalle ve sokakları asfalta buluşturmaya devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Fatih Mahallesi Kireçhane Caddesi’nde de başlayan çalışmalar tamamlandı. Son olarak 20 yıl önce asfalt dökülen caddenin yeniden asfaltla buluşmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyleyen mahalle muhtarı Hasan Çelik, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.

Mahalleleri ile ilgili ne zaman bir sorun için belediyeyi arasa o sorunun kısa süre içerisinde giderildiğini de sözlerine ekleyen Fatih Mahallesi Muhtarı Çelik sözlerini şöyle tamamladı: “Mahallem adına, Belediye Başkanımıza mahallemize yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisine minnettarız. Mahallemizde uzun yıllardır asfalt çalışması yapılmamıştı. Hüsrev Kutlu başkanımızın göreve gelmesinden sonra şehir genelinde başlatılan çalışmalar mahallemizde de gerçekleşti. Mahallemizde bütün sokaklarında gerek altyapı gerekse üstyapı en güzel şekilde yapıldı. Ne zaman mahallemle ilgili bir sorun için belediye başkanımızı yada ilgili müdürü arasam sorun hemen gideriliyor. Biz başkanımızdan ve ekibinden razıyız ve her zaman yanındayız.”

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz