Adıyaman

“Farklı bir bakış açısı sunmaya çalıştık”

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Durmuş:

“Farklı bir bakış açısı sunmaya çalıştık”

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Yusuf Durmuş, 1 Mart Pazar günü yapılan temayülü değerlendirerek, destek veren herkese teşekkür etti.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı İnşaat Yüksek Mühendisi Yusuf Durmuş, “1 Mart Pazar günü yapılan temayül yoklaması, sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Temayülde emeği geçen, başta İl ve ilçe teşkilatına, misafir milletvekillerimize ve tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde şahsıma verilen destek nedeniyle tüm delegelerimize teşekkür ediyor, bütün aday adayı arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.” dedi.

Durmuş, “Aday adaylığı süreci, adaylık sürecinden farklı görmüyorum. Bu kent için, bu kentte yaşayan herkes için güzel şeyler yapmak ve bu ülkenin daha demokratik, daha özgür ve daha yaşanabilir olmasında bir katkımız olsun diye bu yola çıktık. Seçim süreci boyunca tüm teşkilatlara, ulaşabildiğimiz her delege arkadaşımıza ve halkımıza kendimizi anlattık, farklı bir bakış açısı sunmaya çalıştık. Herkese teşekkür ediyor, Adıyaman’ımız için ve ülkemiz için hayırlı bir sonucun çıkmasını diliyorum” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu