Adıyaman

Emniyet zehir tacirlerine göz açtırmıyor

Emniyet zehir tacirlerine göz açtırmıyor

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri sokak satıcılığı yapan şahsı yakaladı.  Gölbaşı İlçesinde ise uyuşturucu ticareti yapan şahıs saklandığı bağ evinde yakalandı.  Yine Gölbaşı İlçesinde uyuşturucu ile uyarıcı madde ticareti yapmak ve sağlamak suçundan aranan şahıs yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu madde ticareti yapan, kullanan ve nakleden şahıslara yönelik yaptığı çalışma neticesinde bir şahsı yakaladı.

Adıyaman merkez Ulu Cami Mahallesi 807. Sokak Kalenin alt kısmında bulunan kafe önünde uyuşturucu madde satmak isteyen Veysel B. A. adlı şahıs yakalayan polisler şahsın üzerinde 3 paket satışa hazır 9 gram kubar esrar maddesi ve 10 adet extacy hap ele geçirdi.

Polis uyuşturucu madde satışı yapan şahsı ifadesini almak üzere Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğüne götürdü.

 

Uyuşturucu ticareti yapan şahıs yakalandı

Gölbaşı İlçesinde uyuşturucu ticareti yapan şahıs saklandığı bağ evinde yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Gölbaşı Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Büro Amirliği ekipleri, hakkında “uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapmak ve sağlamak” suçundan 5yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan Mehmet E. yapılan teknik takip ve çalışmalar neticesinde saklandığı bağ evinde kıskıvrak yakaladı. Yakalanan şahıs yapılan işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi.

 

Uyuşturucudan aranan şahıs yakalandı

Gölbaşı İlçesinde uyuşturucu ile uyarıcı madde ticareti yapmak ve sağlamak suçundan aranan şahıs yakalandı.

Edinilen bilgiye göre,  Gölbaşı Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, hakkında “uyuşturucu ile uyarıcı madde ticareti yapmak ve sağlamak” suçundan 13 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Mehmet T’yi yapılan teknik takip ve çalışmalar neticesinde Aktoprak Köyü kırsalında bulunan bir bağ evinde yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıs yapılan işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi. Her üç olayla ilgili soruşturma devam ediyor.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu