Son Dakika
18 Temmuz 2018 Çarşamba

“El birliğiyle çalışmalıyız”

21 Ekim 2016 Cuma, 11:08

Vali Erin’den Ticaret Borsası’na Ziyaret

“El birliğiyle çalışmalıyız”

 

Adıyaman Valisi Abdullah Erin, Adıyaman Ticaret Borası Başkanı Mahmut Fırat il yönetimini ziyaret etti.

Yapılan iade ziyaretinde Adıyaman Ticaret Borsası Başkanı Mahmut Fırat’la birlikte Başkan Vekili Abdullah Tutak, hazır bulundular.

Vali Abdullah Erin Adıyaman Ticaret Borsası’na yaptığı ziyaretin bir iade ziyaret olduğunu söyleyerek,  çalışmalarını şu şekilde özetledi; “Adıyaman’ın ekonomik ve sosyal hayatı için en önemli kurumlar arasında Adıyaman Ticaret Borsası yer almaktadır. Adıyaman’a atandığımız günden itibaren Mahmut Fırat başkanımızla işbirliği ve dayanışma içerisindeyiz. Yaptığı hizmetlerden ötürü Başkanımız Mahmut Fırat’a teşekkür ediyorum. Adıyaman Ticaret Borsası ilimiz için bir şanstır. Kurumuzun yetkilileri sorunlara vakıf insanlardır. 15 Temmuz darbe girişiminde bir darbe girişimiyle karşı karşıya kaldık. Adıyaman’ın ekonomik ve sosyal anlamda hak ettiği yere gelmesi için çalışmalarımızı yoğunlaştırmalıyız. İlimizin ticaret ve sanayisinin geliştirilmesi, daha iyi yaşam koşullarının halkımıza sunulması için elbirliğiyle yoğun bir çalışma içerisine girmemiz gerekiyor. İlimiz için sürekli olarak istişare içerisindeyiz. Daha iyi bir ekonomik hayatın yaratılması için sivil toplum örgütlerimizle daha yoğun bir şekilde işbirliklerimiz olacak”

Vali Abdullah Erin’in ziyaretinden ötürü memnuniyetini dile getiren Adıyaman Ticaret Borsası Başkanı Mahmut Fırat, ise şunları kaydetti; “Sayın Valimiz Abdullah Erin, bizlere iadeyi ziyarette bulundular. Bizlerde bu ziyaretten ötürü oldukça mutluyuz. İlimize atandığı günden bu yana Valimiz Abdullah Erin’e büyük bir sevgi seli var. Valimiz Abdullah Erin’in her zaman yanında olduğumuzu belirterek, kendisine başarılar diliyorum,”

Ziyaret sonrasında ise Adıyaman Ticaret Borsası Başkanı Mahmut Fırat’la birlikte Başkan Vekili Abdullah Tutak, Vali Abdullah Erin’e hediye takdim etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz