Adıyaman

Demirtaş ve Kutlu’dan Esnafa Ziyaret

Demirtaş ve Kutlu’dan Esnafa Ziyaret

 

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ile birlikte Adıyaman esnafını ziyaret ederek talep ve isteklerini dinledi.

Sümer Meydanında başlayarak Gölbaşı Caddesi üzerinden Mimar Sinan Kültür Parkına kadar devam eden esnaf ziyaretinde Adıyamanlı esnaflar, Vali Mahmut Demirtaş’ın hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Halkın ve esnafın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Vali Mahmut Demirtaş ve Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek, esnaflara bol kazançlar diledi.

Zaman buldukça esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirten Vali Mahmut Demirtaş “Bu tür ziyaretlerle esnafımızın ve vatandaşlarımızın arasına girerek onların sıkıntılarına ve sevinçlerine ortak oluyoruz. Varsa sorun ve sıkıntıları birinci ağızdan dinleme imkânı buluyoruz. Çünkü esnafımızı ekonominin önemli lokomotifi olarak görüyoruz. Onların sorunlarının giderilmesi noktasında gerek Valiliğimiz gerekse de Belediyemiz yoğun gayret göstermektedir” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı