“Değişiklik Talebini AK Parti Gördü”

11 Nisan 2015 Cumartesi, 10:31

AK Parti İl Başkanı Bilen:

“Değişiklik Talebini AK Parti Gördü”

 

Ak Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen, “Tabanımızın Bir Değişiklik Talebi Vardı, Bunu da Merkez Gördü” Dedi. Bilen, siyasette yeni bir döneme girdiklerini belirterek, seçim sürecine yüzde 60 değişiklikle girdiklerini söyledi.

Tabanın bir değişim talebinin olduğunu aktaran Bilen, “5 vekilimizin 3’ü değişerek yeni döneme gireceğiz. Tabanın bir değişiklik talebi vardı,  bu değişim talebini partimiz gördü ve bunun karşılığını oluşturduk. Adaylarımızın her birinin kendi profiline baktığımız zaman önemli donanımları ve önemli birikimleri var. Parti teşkilatı ve siyasi tecrübeleri var, inşallah bir bütün halinde 2015 seçimlerine en üst seviyede bir hazırlık ve başarı elde etmiş oluruz. Allah her şeyden önce adaylarımıza, ailelerine, teşkilatımıza, ilimize, siyasetimize hayırlı etsin, mahcubiyet yaşatmasın. En üst seviyede ilimizi temsil edecek şekilde, hem çalışma olarak, hem seçim başarısı olarak, hemde hizmet olarak en üst seviyede inşallah yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Bugün itibari ile fili olarak seçim çalışmalarına girmiş bulunduklarını dile getiren Bilen, şunları kaydetti:

“Cumartesi seçim çalışmalarımızı, seçim stratejimizi ilgili adaylarımıza, ilçe başkanlarımızla değerlendireceğiz. Son noktayı koyduktan sonra sahada çalışmaya devam edeceğiz. Allahın izniyle bütün Adıyaman’da belde, köy, mezra, ilçe, mahalle tamamına ulaşacağız . Tamamına kendimizi ifade edeceğiz Yeni Türkiye’nin önemini, yeni Türkiye’nin inşasını, sorumluluklarımızı, oylarımızı, gereğini adaylarımızın ilimize hizmet katma noktasında iradesini anlatacağız, halk için halka hizmet eden ve harekete dönüşen, derdi olan, davası olan, geleceği olan, projeleri olan, programları olan, bir partiye  sahip çıkacaktır. Bizde bu sorumlulukla gereğini yerine getireceğiz. Milletimizin emrine amade olduğumuzu, sadece seçim saatinde değil, seçim sonrasında bunun bizim boynumuzun borcu olduğunu gereğinin yapılacağını anlatacağız” (BHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz