Son Dakika
18 Temmuz 2018 Çarşamba

“Daha Güçlü Bir Türkiye Olacağız”

01 Nisan 2017 Cumartesi, 07:15

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı M. Hanifi Erdem;

“Daha Güçlü Bir Türkiye Olacağız”

AK Parti merkez ilçe Başkanlığı, 16 Nisan’da Anayasa değişikliğiyle ilgili seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

AK Parti merkez ilçe teşkilatı, Başkan M. Hanifi Erdem ve beraberindeki partililerle birlikte Adıyaman hizmet veren minibüs kooperatiflerini ve çarşı merkezde bulunan vatandaşları ziyaret ederek, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum için vatandaştan  “Evet” oyu istedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı M. Hanifi Erdem ile AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı programda vatandaşları ziyaret eden heyet, “Neden Evet” konusunda gelen soruları yanıtladılar.

Ziyaretler esnasında açıklama yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı M. Hanifi Erdem, “Biz bu gün ekip olarak Ziyaret ve Karaali minibüs duraklarımızın yanı sıra vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Halkımızın ilgi ve alakasından yana hiç bir sorun yok. Vatandaşlarımızın akıllarına takılan konularla alakalı bilgilendirmeler yaptık. İnşallah 16 Nisan tarihinde Adıyaman olarak en üst düzeyde “Evet” oyu alarak Türkiye’de rekor kıracağız. Bu ülkenin artık kaybedecek zamanı yok. Muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için millet olarak çok çalışmalıyız. Ayağımızdaki prangalardan kurtulup gelecek nesillere daha güçlü bir Türkiye bırakmalıyız” diye konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz