AdıyamanManşet

“Cumhuriyetin geldiği nokta mutluluk verici”

AK Parti Milletvekili Aydın:

AK Parti Disiplin Kurulu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Cumhuriyetin 97’inci yılını millet olarak kutlamanın mutluluğunu ve gururunun yaşandığını belirterek, “Cumhuriyetimizin her geçen gün gelişerek ve büyüyerek geldiği bu nokta hepimize büyük mutluluk vermektedir” dedi.

AK Parti Disiplin Kurulu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, “Tarihimizin en büyük ve en önemli mirası olan Cumhuriyetimizin 97. yılını millet olarak kutlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin her geçen gün gelişerek ve büyüyerek geldiği bu nokta hepimize büyük mutluluk vermektedir. Dünya ile rekabet gücümüz her alanda artarak devam etmektedir. Azim ve kararlılıkla istikrarımızı sürdürmek ve bu büyük milleti dünya milletler ailesi arasında üst noktalara taşımak en büyük hedefimizdir. Bugün, Cumhuriyetimiz üstündeki her türlü vesayetten arınmış bir şekilde 97. yılında çok daha demokratik, özgür ve katılımcı bir anlayışla varlığını sürdürmektedir.” dedi.

Aydın, “Türkiye’mizin ve milletimizin özellikle son yıllarda her alanda elde ettiği kazanımları, istikrarını, gücünü hem içerden ve hem de dışarıdan zayıflatmak isteyen, kırmak isteyenler, beklenti içinde olanlar olabilir. Bunlara karşı milletçe vereceğimiz en büyük cevap kararlılıkla, inançla ve imanla birlik ve beraberliğimize sımsıkı sarılmak olacaktır. Hedef ve vizyonunu açık bir şekilde belirleyen Türkiye Cumhuriyeti 2023’lere, 2071’lere emin adımlarla yürümeye devam etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle başta, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet ve rahmetle anarken, tüm vatandaşlarımızın ve değerli Adıyamanlı hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı kutlar, esenlikler temenni ederim.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı