Adıyaman

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yarın İlimizde

Referandum öncesi ilk ziyaret Adıyaman’a

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yarın İlimizde

 

16 Nisan tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı Sistemi Anayasa değişikliği referandumu öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, süreç başlamadan önce Adıyaman’a geliyor. Bir dizi açılış için ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Adıyaman’ın sorunları, tütün başta olmak üzere istihdama dönük yatırımlar bekliyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın saat 16.00’da Hükumet Meydanı’nda Adıyaman halkına hitap edecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelişi öncesinde AK Parti İl ve ilçe teşkilatları, hazırlıklarını tamamladı. Adıyaman Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu da belediye olarak hazırlıklarını tamamladıklarını, Adıyaman’ın Cumhurbaşkanına, Adıyamanlıların da cumhurun reisini karşılayacağını beklediklerini söyledi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara, küçük sanayi sitesi esnafını Cumhurbaşkanı mitingine davet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 19 Şubat’ta Adıyaman’da gerçekleştireceği toplu açılış ve miting öncesinde AK Parti Milletvekili Adnan Boynukara, esnaf ve vatandaşları mitinge davet etti.

Esnafın sorun ve sıkıntılarını dinleyen Milletvekili Adnan Boynukara, Adıyaman’ın her zaman büyük teveccüh gösterdiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a her zamankinden daha fazla sahip çıkmak gerektiğini kaydetti.

Yeni anayasa ve cumhurbaşkanlığı sistemi ile ilgili referandumunun önemine vurgu yapan Adnan Boynukara, ülkemizin ekonomisi ve demokrasisi için referandumun önemli olduğunu kaydetti.

Esnaflara cumhurbaşkanlığı sistemini anlatan Adnan Boynukara, “Adıyaman halkı Sayın Cumhurbaşkanımızı her zaman bağrına basmıştır. 19 Şubat tarihinde de her zamankinden fazla ilgi gösterileceğini tahmin ediyorum. Adıyaman’a ayrı bir sevgi besleyen Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlayacağız” dedi.

 

Belediyeden Cumhurbaşkanı Erdoğan Hazırlığı

Adıyaman Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adıyaman mitingine tüm bölge halkını davet etti

Pazar günü Adıyamanlılarla buluşacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adıyaman ziyareti öncesi tüm birimleriyle şehrin dört bir yanında hummalı bir şekilde çalıştıklarını söyleyen yetkililer, “Temizlik işleri müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz tarafından Atatürk Bulvarı başta olmak üzere şehrin birçok noktasında hafta da iki kez yaptığımız genel temizlik çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında park ve bahçeler müdürlüğü ekiplerimiz tarafında da rutin olarak sürdürülen çalışmalar Cumhurbaşkanımızın halkımıza hitap edeceği hükümet meydanı çevresinde bulunan yeşil alanlarda devam ediyor. Bu alanlarda gerekli bakım çalışmaları ile ağaçlarda budama çalışmaları tamamlandı. Yine hükumet meydanı civarında kaldırım yapım ve onarım çalışmaları gerçekleştirildi” ifadelerini kullandı.

Güne Bakış haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu