Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Cumhurbaşkanı Erdoğan 21 Mayıs’ta Adıyaman’da

18 Mayıs 2015 Pazartesi, 10:09

Nissibi Köprüsü ve toplu açılış töreni

Cumhurbaşkanı Erdoğan 21 Mayıs’ta Adıyaman’da

 

Cumhurbaşkanı olarak ilk kez ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nissibi Köprüsünün açılışını yapacak, söz verdiği gibi Sincik ilçesini ziyaret edecek ve Adıyaman Valilik önünde yapımı tamamlanan işlerin toplu açılışını yapacak, halka hitap edecek.

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 21 Mayıs Perşembe günü Adıyaman’a geleceğini söyledi.

Vali Demirtaş yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 21 Mayıs 2015 Perşembe günü ilimizi ziyaret edeceklerdir.  Sayın Cumhurbaşkanımız, ziyaret esnasında Sincik ilçemiz başta olmak üzere, Adıyaman’ı Diyarbakır’a bağlayan Nissibi Köprünün açılışını gerçekleştirip ve sonrasında valilik önünde ilimiz genelinde tamamlanan yatırırım projelerinin toplu açılışını yapacaklar ve halkımıza hitap edeceklerdir. Adıyaman Sincik ilçesi ziyaret ve halka hitap saati 14.00, Nissibi Köprüsünün açılışı saati 15.30,, valilik meydanında toplu açılış töreni ve halka hitap saati 17.30 olacaktır. Valilik meydanında yapılacak toplu açılış tören alanına kadirşinas Adıyamanlılar ve tüm halkımız davetlidir” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz