“CHP’nin Demokrasi Şöleni Yapılacak”

07 Mart 2015 Cumartesi, 09:01

CHP Aday Adayı Tabak:

“CHP’nin Demokrasi Şöleni Yapılacak”

 

7 Haziran genel seçimleri için Cumartesi günü delegeler arası önseçim yapacak olan CHP’nin aday adaylarından Dr. Selçuk Tabak, demokrasinin temsili olan CHP’nin bu demokrasi şölenine tüm Adıyamanlıları davet etti.

“Büyük CHP’nin, büyük partililerinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan ön seçimimizin tüm ülkeye ve Adıyaman’ımıza hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerini sürdüren Tabak, şunları söyledi: “Cumartesi günü partimizin birbirinden değerli adayları için değerlendirmede bulunacak olan seçmenimize verilen bu söz hakkı, demokrasinin temsilcisi olan CHP’den başka bir yerde hakkıyla gerçekleştirilememektedir. Bundan dolayı bu ön seçimin isminin demokrasi şöleni olarak değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.”

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini ve ilin en ücra köşesindeki partililere bile ulaşmaya çalıştıklarını da sözlerine ekleyen Tabak, “Yetişmek, ulaşmak istediğimiz birçok arkadaşımız var. Yetişemediğimiz, göremediğimiz arkadaşlar, büyüklerimiz oluyor. Sitem edenler oluyor. Bizler onlara ulaşmaya çalışsak da yeterli zaman olmuyor, olmayacak maalesef. Ama buradan basın organları ile onlara sesimizi duyurmaya çalıştık. Bizi değerlendirmeleri konusunda yardımlarını istedik. Çok genç üyelerimizde var. Babamla beraber çalışma fırsatı bulmuş, babamın zamanında üyelik, delegelik yapmış, partiye hizmet etmiş büyüklerimizde var. Biz bu seçimde tecrübeli ve deneyimli üye grubuyla çalışma fırsatı bulmuş olduk. Bu birlikteliğin Cumartesi günü zafere dönüşeceğini düşünüyorum ve tüm hemşerilerimizi bu şölenimize davet ediyorum” diye konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz