Son Dakika
25 Mayıs 2018 Cuma

CHP’li kadınlardan istişare toplantısı

11 Nisan 2015 Cumartesi, 08:48

CHP’li kadınlardan istişare toplantısı

 

CHP Adıyaman Kadın kolları Başkanlığı tarafından, seçimler öncesinde istişare toplantısı düzenlendi.

Kafede düzenlenen CHP Kadın Kolları İstişare toplantısına İl Başkanı Abuzer Tanrıverdi, İlçe Başkanı Hanifi Çavuş, Kadın Kolları Başkanı İlhan Küçüker, kadın kolları üyeleri katıldı.

Toplantıda ilk olarak CHP’nin milletvekili adaylarından Selçuk Tabak, Abdurrahman Tutdere, Fatma Uluğbey toplantıya katılan kadınlara tanıtıldı.

Toplantıda konuşan Kadın Kolları Başkanı İlhan Küçüker, iktidarı sert dille eleştirerek, kadınların bu seçimde CHP için ellerini taşın altına koyması gerektiğini söyledi. Küçüker, “7 Haziran genel seçimlerinde ya demokrasi ve özgürlüğe ‘evet’ diyeceğiz, yada diktatörlüğe, tek adam yönetimine ‘evet’ diyeceğiz. AKP padişahlık, CHP ise bütün ezilenlerin haklarını vermek istiyor. Demokrasiyi, özgürlük ve inanç hürriyetini, laikliği tam anlamı ile uygulamak istiyor. Hukukun üstünlüğünü sağlamak istiyor. Daha önceki seçim çalışmalarımızı değerlendirip, önümüzdeki seçim çalışmaları için nasıl bir planlama yapacağımız hakkında görüş alışverişinde bulunacağız. Meclise en az 3 milletvekili yollayabilmemiz için hep birlikte taşın altına elimizi sokmalıyız” dedi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: