Anasayfa / Adıyaman / CHP’den teşekkür ziyareti
CHP HEYETİ TEŞEKKÜR GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

CHP’den teşekkür ziyareti

CHP’den teşekkür ziyareti

 

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ve beraberindeki parti yöneticileri köylere teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere beraberinde İl Başkanı Deniz Çakmak, Besni İlçe Başkanı Hakan Kılınç ve parti yöneticileri Besni ilçesinde köyler ziyaret edildi. Tutdere ve beraberindeki heyet Sofraz, Kutluca, Mırıhtıl, Aşağısöğütlü, Eskiköy , Sariyaprak, Çakırhöyük ve Köseceli’de vatandaşların sorunlarını dinledi.

CHP Besni İlçe Başkanı Hakan Kılınç, Besni halkına 24 Haziran tarihinde ki seçimlerde gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederek, “24 Haziran seçimlerinden sonra daha kötüye giden ekonomi den çok etkilenen çiftçilerimizin perişanlığı düşündürücüdür. Artan yüksek maliyetler çiftçimizi zor durumda bırakarak bankacılara mahkum etmiştir. Köylümüzün en büyük sorunu olan yüksek elektrik maliyetlerinin bir an önce teşvik paketine konulup ilçemizde ki çiftçilerimize rahat nefes aldırmak zorunlu hale gelmiştir” dedi.

Köy gezilerinden sonra CHP heyeti, Besni Kaymakamı Ahmet Gençer makamında ziyaret ederek, ilçeyle ilgili fikir alışverişinde bulundu.(İHA)

Bu Habere de Bakın

“Jandarma milletimizin güvenine mazhar oldu”

Jandarma teşkilatının kuruluş yıl dönümü kutlandı  Vatandaşların can ve mal güvenliği ile huzur ve güveninin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir