Adıyaman

CHP, Seçmen Ziyaretlerini Arttırdı

CHP, Seçmen Ziyaretlerini Arttırdı

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman milletvekili adayları ve teşkilat mensupları seçmenlere ziyaretlerini sürdürülüyor.

CHP İl Başkanı Abuzer Tanrıverdi, Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş, Milletvekili adayları Sıdık Şahin, Fatma Ulubey, Deniz Çakmak, Mustafa Hakan Kılınç ve Zeynep Saya, Yaylakonak Beldesi’ni ziyaret etti.

Burada Belediye Başkanı Hasan Karakayayı makamında ziyaret eden CHP heyeti daha sonra, belediyede muhtarlar ve belediye meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Yerel ve genel siyasetin konuşulduğu toplantı sonrasında, milletvekili adayları belde halkı ile bir araya geldi. Tek tek ev ziyaretleri yapan CHP heyeti, vatandaşlar ile sohbet etti.

CHP İl Başkanı Abuzer Tanrıverdi, Yaylakonak Belde halkı tarafından çok sıcak bir ilgi ile karşılandıklarını belirterek, 1 Kasım seçimlerinde CHP’nin Adıyaman’da çok büyük bir sürpriz yapacağını dile getirdi.

Tanrıverdi, gittikleri her seçim bölgesinde seçmenin çok yakın ilgi ve alakasıyla karşılaştıklarını belirterek, sol kesimin yanında sağ kesimden de bu kez büyük oranda oy alacaklarını ileri sürdü. (İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı