CHP İl Teşkilatından, Kutlu’ya Ziyaret

10 Ağustos 2017 Perşembe, 08:34

CHP İl Teşkilatından, Kutlu’ya Ziyaret

CHP İl ve Merkez İlçe Başkanları ile yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Yıldırım, Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş ve parti yöneticileri, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan CHP İl Başkanı Mehmet Yıldırım, Belediye Başkanı Kutlu’yu yaptıkları gayretli çalışmalardan dolayı tebrik ederek, “Hepimiz hizmet için bu görevlerde bulunuyoruz. Memlekete hizmetin partisi olmaz. Biz muhalefet partisiyiz belki ama yapıcı muhalefet yaparak, ilimizin kalkınıp gelişmesine katkı sunmak istiyoruz. Yapılacak olan her güzel hizmeti takdir edeceğiz. Bugün bizi ağırlayan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise şunları söyledi: “Cumhuriyet Halk Partisi İl ve Merkez İlçe Başkanlarımızla yöneticilerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Belediyeler tüm partilerin ortak olarak yararlandığı yerlerdir. Biz de Adıyaman Belediyesi olarak parti farkı gözetmeksizin tüm halkımıza hizmet edinmeyi kendimize şiar edindik. Bu bakımdan tüm partilerle sıcak bir diyalog içerisindeyiz. İnşallah bundan sonra da Adıyaman’ımızı daha ileriye götürmek için tüm partilerimizle diyaloglarımızı en iyi şekilde sürdürüp, ilimizi kalkındıracağız.”

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz