Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

Çetinkaya güven tazeledi

08 Ocak 2017 Pazar, 16:34

Çetinkaya güven tazeledi

Çemberlitaş ve Civar Köyleri Kalkınma ve Dayanışma Derneği Dernek başkanlığına Kazım Çetinkaya yeniden seçildi.

Çemberlitaş ve Civar Köyleri Kalkınma ve Dayanışma Derneği 4. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurul sonunda mevcut başkan Kâzım Çetinkaya’yı yeniden Dernek başkanlığına seçildi.

Çetinkaya uzun zamandır kurulan Derneklerinin çevre köylerin kalkınması ve dayanışması noktasında büyük çaba sarf ettiklerini söyleyerek,  yıllar önce kurulan derneklerinin Çemberlitaş ve civar köylerinin hem maddi hem de manevi alanda kalkınmalarını, medeni milletler seviyesine yükselmelerini, yaşam standartlarını geliştirmelerini hedeflediklerini belirtti.

Çetinkaya, kendisinin doğup büyüdüğü, ekmeğini yiyip suyunu içtiği, havasını teneffüs ettiği memleketinin çağdaş ve ileri düzeyde bir hayata kavuşturulması ve beraber doğup yaşadıkları insanları arasında sıcak ilişkiler kurarak, her türlü ayrımcılığın önüne geçmeleri, insanca, kardeşçe, birlik ve beraberlik içinde yaşamalarını sağlamaları noktasında çaba harcadıklarını belirtti.

Ayrıca diğer kardeş dernek, vakıf ve sivil Toplum Kuruluşları ile de iş birliği içinde olduklarını zaman zaman onları ziyaret ederek aynı ortak noktalarda buluştuklarını ve bu memleketin yararına olan her konuda birlikte hareket ettiklerini söyleyerek seçimlerinin millete ve memlekete hayırlı olmasını dileyerek katılımcılara teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz