Adıyaman

Cemiyetten KHB’ne Ziyaret

Cemiyetten KHB’ne Ziyaret

 

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti’nden, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Fatih Doğan’a ve Hastane Müdürü Osman Aydın’a ziyaret.

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya ve yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastane Yöneticiliğine atanan Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan ve Hastane Müdürü Osman Aydın’ı makamında ziyaret etiller.

AGC Başkanı Zeki Dişkaya ziyarette yaptığı açıklamada, “Adıyaman sağlık alanında epeyce bir yol almıştır. Adıyaman sağlık sektöründe bölgenin liderliğine aday olacağına inanıyorum. Yeni atanan genç kardeşimiz Fatih Doğan beyefendinin Adıyaman’da sağlık camiasının başında olması ilimizin için büyük bir şanstır. Yıllardan beri başarılı bir şekilde doktorluk görevini ifa eden genç kardeşimizin böyle güzide önemli göreve gelmesiyle şahsen mutluyum. Önemli bir konuya değinmeden geçmek istemiyorum. İlimizde 400+200 yataklı devlet hastanesini o zaman basın mensubu arkadaşlarımız ile bir birliktelik sağlayarak dönemin Bakan Recep Akdağ’dan söz almıştık. Bize Adıyaman’da bir uygun arazi bulunmasının ardından devasal modern bir bina yapacağını söylemişti. Sanırım yeni hastanemiz kısa süre içerisinde faaliyet geçecektir” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan ve Hastane Müdürü Osman Aydın ise hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde görevlerini yapacaklarını dile getirdiler. (İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu