Adıyaman

Cemiyetten KHB’ne Ziyaret

Cemiyetten KHB’ne Ziyaret

 

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni yönetimimize ziyarette bulunarak hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Ziyarete, Adıyaman Gazeteciler Cemiyet Başkanı Zeki Dişkaya, Gazetemiz İmtiyaz sahibi ve Adıyaman Gazeteciler Cemiyet Başkan 2. Başkanı Mustafa Yücekaya, Başkanvekili Yusuf Dündar ve diğer yönetim kurulu üyeleri katıldılar. Cemiyet Başkanı Dişkaya, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Erdoğan Öz, Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan ve İdari ve Mali İşler Müdürü Osman Aydın’a yeni görevinde başarılar dileyerek, yeni yönetimin ilimizin sağlık alanındaki başarısını yükselteceğini ve daha iyi yerlere getireceğine inandıklarını ifade ettiler.

Genel Sekreter Erdoğan Öz ise ‘’İlimizde sağlığı daha ileriye götürmek istiyoruz. Hizmet etmek istiyoruz. Gece gündüz demeden sağlık alanında elimizden geleni fazlasıyla yapıp Adıyaman’ı sağlıkta bir örnek il haline getireceğiz ve bu konuda bizleri yalnız bırakmayan basınımıza teşekkür ediyorum’’ ifadelini kullandı. Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan ise ‘’ ’Hep birlikte ilimizde sağlık alanında daha yeniliklerle beraber kaliteli bir hizmeti sağlayacağız ve basınımızla hep birlikte omuz omuza birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız’’ dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu