Adıyaman

Çağrı Merkezi İçin Yeni Fırsat

İŞKUR’dan kurs duyurusu

Çağrı Merkezi İçin Yeni Fırsat

 

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Adıyaman Müdürü Ramazan Tatar, müşteri hizmetleri asistanı alımının yapılacağını duyurdu.

İŞKUR Adıyaman Müdürü Ramazan Tatar, Assistt Çağrı Merkezi’ne müşteri hizmetleri asistanı olarak 93 kişinin alınacağını açıkladı.

Kurs duyurusunda bulunan Ramazan Tatar, “Katılımcıların 18-35 yaş arası (18 yaşını tamamlamış ve 36 yaşından gün almamış) olmak. En az lise mezunu olmak. Kurs 12 Ağustos-15 Kasım 2016  tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü hizmet binasında 02-07 Ağustos 2016 tarihleri arası mesai saatlerinde bizzat başvuru alınacak olup, ayrıca www.iskur.gov.tr  internet adresinde de günün 24 saati başvuru yapılabilecektir

Programa başvuranların listesi İŞKUR tarafından Assistt Çağrı Merkezine gönderilecek, listede adı geçenler Assistt tarafından mülakata çağrılacaktır.

8-10 Ağustos tarihlerinde yapılacak mülakatta başarılı olan 93 kişi Assistt tarafından tespit edilerek, İŞKUR’a bildirilecektir.

Programa katılanlara İŞKUR tarafından günlük 20 TL olmak üzere aylık ödeme yapılacak ve Genel Sağlık Sigorta primleri yatırılacaktır. Programı bitirenlerin en az yüzde70’i Assistt Çağrı Merkezinde istihdam edilecektir” dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu