Bulvarda Çalışmalar Yoğunlaştırıldı

28 Temmuz 2017 Cuma, 08:30

Bulvarda Çalışmalar Yoğunlaştırıldı

 

Şehrin 30 yıllık altyapı sorununu ortadan kaldırmak için başlattığı yoğun çalışmayı gecede sürdüren Adıyaman Belediyesi’nin Atatürk Bulvarındaki yeraltı çalışması Hükümet Konağı kavşağına ulaştı.

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Atatürk Bulvarı kuzey servis yolunda başlatılan projenin şehir merkezine ulaşmasıyla çalışmalarını daha da yoğunlaştıran Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri, Hükümet Konağı önündeki çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor.

Çalışmaları yerinde denetleyen Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Emre Özdal, şehrin en işlek noktalarından bir tanesi olan Hükümet Konağı kavşağındaki çalışmaların bir an önce tamamlanması için gece gündüz demeden çalıştıklarını dile getirerek, “Atatürk Bulvarında sürdürdüğümüz altyapı yenileme çalışmalarımız Hükümet Konağı kavşağı önünde devam ediyor. Daha önce içme suyu hattının yenilendiği noktada şimdide 800’lük kanalizasyon hattı döşeme çalışması yapan ekiplerimizin yaz mevsimi sonuna kadar bulvarın kuzey bölümündeki çalışmaları tamamlamasını bekliyoruz” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz