Adıyaman

Bülent Yıldırım İlimize Geliyor

Bülent Yıldırım İlimize Geliyor

 

Adıyaman İnsani Yardım Derneği (YADER) öncülüğünde 20 Şubat Cuma İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım ile Grup Yürüyüşün katılımıyla “Kudüs’ün Etekleri ve Mescid-İ Aksa” adlı konferans ve konser düzenleniyor.

Adıyaman İnsani Yardım Derneği (YADER) Başkanı ve İHH Gönüllüsü Fadıl Akkuş, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım ile Grup Yürüyüş’ün katılımıyla 20 Şubat Cuma günü saat 19:30’da Adıyaman Kapalı Spor Salonunda düzenleyecekleri konferansa tüm Adıyaman halkının davetli olduğunu söyleyerek, konferansa girişin ücretsiz olduğunu ve bayanlara yer ayrıldığını vurguladı.

Tüm Adıyaman halkını “Kudüs’ün Etekleri ve Mescid-İ Aksa” adlı konferanslarına davet eden Adıyaman İnsani Yardım Derneği (YADER) Başkanı ve İHH Gönüllüsü Fadıl Akkuş, “Gecemize konuşmacı olarak İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım katılacaktır. Ayrıca gecede Grup Yürüyüş de ezgi ve marşlarıyla yer alacak. Kudüs, Peygamber efendimizin miraca yükselişinin ilk basamağı olduğu yerdir. Bu nedenle Kudüs, bütün Müslümanların ortak davasıdır. Kudüs, bize Selahaddin-i Eyyubi’nin emanetidir. Böylelikle 20 Şubat Cuma günü saat 19:30’da Adıyaman Kapalı Spor Salonunda düzenleyeceğimiz gecemize tüm halkımızı davet ediyoruz. Kudüs’e ve şehitlere verdiğimiz önemi ortaya koymak için gecemize katılalım. Ümmetin derdi ile dertlenmiş, kendini bu yola vakfetmiş bir mücahit olan İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’ın vereceği mesajları birlikte alalım ve bu konuda Rabbimizin üzerimize yüklediği kulluk görevlerini hakkıyla yapalım.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu