Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Bozkurt, yeni kitabını anlattı

26 Mart 2015 Perşembe, 09:41

Eğitim Bir Sen’de Ali Bozkurt’la Hasbihal

Bozkurt, yeni kitabını anlattı

 

Adıyaman Eğitim Bir Sen Şubesi, olağan istişare toplantısında Eğitimci-Yazar Ali Bozkurt’un yeni kitabı konusunda sendika üyeleriyle hasbihal etti.

Eğitim Bir Sen Adıyaman Şubesi olağan istişare toplantısını gerçekleştirdi. Eğitim Bir Sen Adıyaman Şube Yönetim Kurulu, işyeri temsilcilerinin ve üyelerinin katıldığı ve Eğitim Bir Sen Adıyaman Şubesi Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıda gündem değerlendirmesi yapılarak görüş ve öneriler ele alındı.

Toplantıda konuşan Şube Başkanı Ali Deniz İstanbul’da gerçekleştirilen 9. Türkiye Buluşmasına değinerek genel merkezin, Adıyaman Şubesi’ni çalışmalarından ve başarılarından dolayı ödüllendirdiğini, bu başarının herkesin ortak çabası olduğunu, ödülü Adıyaman Şubesinin tüm üyeleri adına aldığını söyledi. Nöbete ücret, ek ders ve sınav ücretlerinde adaletin sağlanmasına dair imza kampanyasında topladıkları, imzaları kamu idari kuruluna iletilmek üzere genel merkeze gönderdiklerini söyleyen Eğitim Bir Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, hak ve özgürlük mücadelelerinin kararlılıkla devam edeceğini vurguladı. Hizmet içi Eğitim Merkezi talepleri hakkında da girişimlerinin devam ettiğini hatırlatan Ali Deniz, medyada konuyla ilgili olarak bazı haberlerin çıktığını, ancak somut bir adım atılana kadar bu türden basına sızdırılmış haberlerin önem arz etmediğini, seçim öncesi manevra izlenimi bıraktığını vurgulayarak Adıyaman’a ihtiyaçları karşılayacak bir öğretmenevi ve hizmet içi eğitim merkezi kazandırana kadar girişim ve baskılarının devam edeceğini söyledi.

Gündem değerlendirmesinden sonra Eğitimci-Yazar Ali Bozkurt’un temel dini meseleler hususunda verdiği seminere geçildi. Eğitimci-Yazar Ali Bozkurt’un çok tartışılan temel dini meseleler hakkında yazdığı son kitabı “Sünni Bakış” üzerinde konuşulan toplantı katılımcıların soru, görüş ve önerileri ile sona erdi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz