Adıyaman

Bir bakan gidecek, bir bakan gelecek

Adıyaman’a iki günde iki bakan geliyor

Bir bakan gidecek, bir bakan gelecek

 

Adıyaman’a bakan gelmiyor diye şikâyet edenler, bir daha düşünsün. Adıyaman’a iki günde iki bakan gelecek. İki bakanın hizmet alanı da önemli. Birisi Adıyaman’da hep eksikliği hissedilen gençlik ve sporla ilgili, diğeri Adıyaman’da bir damla suya hasret toprakları canlandıracak projelerin mimarı Orman ve Su İşleri Bakanlığı. Merak ediyoruz, iki günde iki bakanın Adıyaman’a ne gibi katkıları olacak?

Seçim zamanı siyasilerin ziyaret trafiğinden artış olur. Bugün ve yarın Adıyaman iki önemli ziyaretçiyi ağırlayacak. Adıyaman’ın ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarıyla ilgili iki önemli bakan geliyor. Bakalım Adıyaman’ın beklentisine karşılık verecekler mi?

Adıyamanlı gençler, spor yapacak alan istiyor, sosyal ve kültürel etkinliklerde adının geçmesini istiyor. Çiftçi ve tüm Adıyamanlılar ve özellikle esnaf sulu tarım istiyor. Bunun için GAP içerisinde bulunan barajların hizmete açılması, elektrik borçlarının sulamaya engel olmamasını diliyor.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Bugün İlimizde

Adıyaman’a iki günde iki bakan geliyor. Bir bakan gidiyor, bir bakan geliyor. Bugün

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yarın ise Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Adıyaman’a geliyor.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bugün ilimize geliyor. Cuma Namazını Altınşehir Caminde kılacak olan Bakan Kılıç, Gazihande’de Su Sporları Tesisinde öğle

13.00-14.00       Öğle Yemeği yiyecek. Bakan Kılıç, 14.30’da Adıyaman Gençlik Merkezi Ziyaretinden sonra Kapalı Spor Salonu inşaatında incelemede bulunacak.

Bakan Kılıç, 16.30’da Adıyaman Valiliğini, 17.15’te Adıyaman Belediyesini ve 18.00’de AK Parti İl Başkanlığını ziyaret edecek. Bakan Kılıç, saat 19.00’da ise ilimizden ayrılarak Şanlıurfa’ya hareket edecek.

 

Yarın Bakan Eroğlu İlimizde

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, yarın ilimize geliyor. Bakan Eroğlu, 13.30’da Adıyaman’a gelecek. 14.00’de Ticaret Sanayi Odasında temel atma ve toplu açılış törenine katılacak. 15.30’da Adıyaman Valiliğini ziyaret edecek olan Bakan Eroğlu, 16.00’da     Belediye Başkanlığını, 16.30’da ise AK Parti İl Başkanlığını ziyaret edecek.

Bakan Eroğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda yapılacak Koordinasyon toplantısına da katılacak.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu