Son Dakika
26 Mayıs 2018 Cumartesi

Bilal Erdoğan’dan, Kutlu’ya Ziyaret

04 Nisan 2017 Salı, 10:45

Bilal Erdoğan’dan, Kutlu’ya Ziyaret

 

Adıyaman Belediyesi ve TÜGVA ortaklığında gerçekleştirilen ‘Gençlik Buluşması’ programına katılmak üzere ilimize gelen TÜGVA İstişare Yüksek Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ve TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Adıyaman Belediyesi ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Adıyaman Şubesi tarafından organize edilen ‘Yeni Türkiye Yolunda Gençlik Buluşması’ programına katılmak üzere ilimize gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu TÜGVA İstişare Yüksek Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ve TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman milletvekilleri İ. Halil Fırat ile Salih Fırat, Vali Abdullah Erin ve TÜGVA Adıyaman İl Başkanı İdris Toprak ve yönetiminin de katıldığı ziyarette misafirlerini karşılayan Başkan Kutlu, Adıyaman ve belediyenin çalışmaları hakkında kısa bir bilgi verdi. Ziyaret sonunda TÜGVA İstişare Yüksek Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ve TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet’a Adıyaman Belediyesi’ni hatırlatacak hediyeler takdim eden Başkan Kutlu, daha sonra heyet ile birlikte deprem bölgesi Samsat’a ve Sahabe Safvan Bin Muattal Hazretlerinin makamına gitti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz