Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Beşpınar Mesire Alanında Çalışma Sürüyor

06 Nisan 2015 Pazartesi, 10:06

Beşpınar Mesire Alanında Çalışma Sürüyor

 

Adıyaman’ın sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayacak olan Beşpınar Mesire Alanı Rekreasyon Projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, beraberinde Vali Yardımcısı Murat Süzen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kenan Doğan, DSİ Şube Müdürü Hakan Kaya ve diğer yetkililerle birlikte Beşpınar Projesinin uygulanacağı alanda incelemelerde bulunarak, projenin son durumuyla ilgili bilgi aldı.

Proje içerisinde alanda güzel bir görüntü oluşturmak amacıyla yeşil alanlar, yaya ve yürüyüş yolları, göletler, trapez kanallar ve tersip bentleri yapılacak.

Beşpınar Projesinin Adıyaman’da yepyeni ufuklar açacağını ve ilin en büyük sosyal projesi olduğunu belirten Vali Mahmut Demirtaş, “Bu proje geniş çaplı bir proje. Projenin detayını daha önce Adıyaman kamuoyuyla paylaşmıştık. Bu proje Adıyaman’ın markalaşma yolculuğuna önemli katkılar sağlayacaktır. Proje içerisinde vatandaşımızın her türlü ihtiyacının karşılanacağı çok önemli sosyal donatılar yer alacaktır. Projenin startını verdik. Projeyi etap etap vatandaşımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz. Bu projenin tamamen hayata geçirilmesiyle birlikte burası insanlarımızın aileleriyle hafta sonu şehrin kavurucu sıcağından kaçış noktası olacaktır. Bütün çalışmalarımızı insanlarımızın yaşam kalitesinin artırılması ve vatandaşımızın huzur ve mutluluğunun temini için yürütüyoruz” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz