Belediyeye Altyapı Ödülü

30 Mart 2017 Perşembe, 07:45

30 Yıllık Probleme El Atan Adıyaman Belediyesi’ne Ödül

Belediyeye Altyapı Ödülü

30 yıllık altyapısı çökme noktasına gelen Adıyaman’da altyapı sorununa hazırladığı milyon TL değerindeki projeyle ‘dur’ diyecek olan Adıyaman Belediyesi, SAGEDER tarafından yılın ‘Altyapı Yatırımı Ödülü’ne layık görüldü.

Stratejik Araştırmalar ve Geliştirme Derneği (SAGEDER) tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen ‘Güneydoğu Anadolu Bölgesi 3. Su ve Çevre Ödülleri’ düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Türkiye genelinde Büyükşehir Belediyeleri, Belediyeler ve Sular İdareleri arasında düzenlenen ödül törenine katılan Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Adıyaman’daki 30 yıllık altyapı sorununu ortadan kaldırmak için başlattığı milyon TL değerindeki yatırımdan dolayı SAGEDER tarafından ‘Altyapı Yatırımı Ödülü’ne layık görüldü.

Adıyaman Belediyesi’nin yılın ‘Altyapı Yatırımı Ödülü’ne layık görülmesini sağlayan proje ile ilgili verilen kısa bilgide; Adıyaman’da 30 yıldır el atılmayan ve bundan dolayı çökme noktasına gelen altyapı için milyon TL değerinde projeler hazırlayan Adıyaman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (ASKİM)’nün, bu yaz şehrin dört bir noktasında yapacağı çalışmalarla şehirdeki altyapı büyük oranda yenileyeceği açıklandı.

Adıyaman Belediyesi adına ödülü alan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, ödülü layık görenlere ve SAGEDER yönetimine teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz