Belediyenin 4 Müdürlüğü Yeni Binada

23 Mart 2018 Cuma, 08:45

Belediyenin ek bina inşaatı tamamlandı

Belediyenin 4 Müdürlüğü Yeni Binada

 

Adıyaman Belediyesi, vatandaşa daha iyi hizmet vermek için 4 müdürlük için yeni bir bina yapıp aynı çatı altında topladı.

Adıyaman Belediyesi bünyesindeki Fen İşleri, Su ve Kanalizasyon İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlükleri, vatandaşa daha iyi hizmet suna bilmek için yapımı kısa süre önce tamamlanan yeni ek hizmet binasına taşındı.

Petrol Caddesinde bulunan mevcut Saha Amirliği’nin olduğu 4 bin 50 metrekarelik alanda yapımı tamamlanan yeni ek hizmet binası ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, yeni binanın bodrum artı, zemin artı, dört kattan oluştuğunu ve her bir katın 675 metrekare, toplamın ise 4 bin metrekareyi aştığını söyleyip, “Vatandaşımıza daha iyi hizmet sunmak için belediyemize ait fiziki ortamları genişletiyoruz. İnşallah yapımını yeni tamamladığımız bu binada şehrimiz için hayırlı işlere imza atarız. İlimize ve belediyemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Yeni binada hizmet veren birimlere işi düşen vatandaşlar ise daha modern ve geniş bir binada hizmet verilmeye başlamasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz