Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

Belediyeden Yaşlı ve Engelliler Masası

06 Kasım 2014 Perşembe, 08:59

Belediyeden Yaşlı ve Engelliler Masası

 

Adıyaman Belediyesi tarafından yapılan sosyal belediyecilik hizmetlerine bir yenisi daha eklendi.

Adıyaman Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde, yaşlı ve engelli vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla yeni bir hizmet masası kuruldu. Belediye hizmet binasının zemin katına kurulan masada, yaşlı ve engellilere kolaylıklar sağlanıyor.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun talimatları doğrultusunda engelli ve yaşlılara hizmet etmek amacıyla kurulan masaya gelen vatandaşların belediye ile ilgili iş ve işlemleri personel tarafından yapılıyor. Ayrıca mağdur durumda olanların işlemleri tamamlandıktan sonra, araçla ikametgâhına bırakılıyor. Konuyla ilgili Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

“Belediyemizin zemin katına yeni kurmuş olduğumuz masamız yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Masamıza gelenler zemin katta oturup dinlenirken, işlemleri personelimiz tarafından gerekli birimlerde yapılarak kendilerine bildiriliyor. Halkımıza en güzel hizmeti sunabilmek için yoğun gayret sarf ediyoruz. ‘Halka hizmet, Hakka hizmet’ anlayışıyla sürdürdüğümüz insan odaklı hizmetlerimiz aralıksız devam edecektir.”

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz