Adıyaman

Belediyeden Asfalt Çalışması

Belediyeden Asfalt Çalışması

 

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen asfaltlama çalışmalarının üç ayrı mahalle ve birçok sokakta devam ettiği bildirildi.

Bu yıl asfalt sezonuna ‘50 kilometre asfalt’ hedefiyle başlayan Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü hedefine ulaşmasına rağmen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Adıyaman Belediyesinden yapılan açıklamada, ekipler, Altınşehir, Cumhuriyet ve Malazgirt Mahalleleri başta olmak üzere onlarca sokakta asfalt öncesi hazırlık ve asfalt çalışmalarını yürüttüğü belirtildi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, Cumhuriyet Mahallesi 25158 nolu sokakta asfalt öncesi hazırlık çalışmalarını sürdürürken, yine Cumhuriyet Mahallesi Piri Reis Caddesinde de freze çalışmalarını tamamladı. Bir yandan asfalt öncesi çalışmalar ile freze çalışmalarını yürüten ekipler, diğer yandan da Altınşehir Mahallesinde beş sokakta ve Cumhuriyet Mahallesinde 6 sokakta asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ettiği bildirildi.

Açıklamada, Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Trafik Amirliği tarafından da 3. Çevre Yolunda tamamlanan yolun çizgilerinin çizildiği de eklendi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı