Belediye, ek hizmet binası yapıyor

15 Mart 2017 Çarşamba, 07:40

Belediye, ek hizmet binası yapıyor

Adıyaman Belediyesi, vatandaşa daha rahat hizmet verebilmek için bazı birimlerin yer alacağı yeni binanın inşasına başladı.
Adıyaman Belediyesi, her geçen gün büyüyen ve gelişen Adıyaman’a daha iyi hizmetler sunabilmek için fen işleri, su ve kanalizasyon işleri, park ve bahçeler, temizlik işleri müdürlükleri ile saha amirliği birimlerinin yer alacağı yeni ek binanın inşasına başladı.
Petrol Caddesinde bulunan mevcut saha amirliğinin olduğu 4 bin 50 metrekarelik alanda başlayan inşaat çalışmasıyla ilgili bilgi veren yetkililer, kazılan temele beton döküm işleminin gerçekleştiğini söyleyerek, “Halkımıza daha sağlıklı ortamda hizmet verebilmek için icracı müdürlüklerimiz için yeni bir binanın inşasına başladık. Mevcut Saha Amirliğimiz içerisinde bulunan alanda yapılacak olan yeni binamız bodrum artı, zemin artı, dört kattan oluşacak. Her bir katı 675 metrekare olacak yeni binamızda toplam alan 4 bin metrekareyi aşacak. 2018 yılının başlarında tamamlanması hedeflenen yeni binada fen işleri müdürlüğü, su ve kanalizasyon işleri müdürlüğü, park ve bahçeler müdürlüğü, temizlik işleri müdürlüğü ile saha amirliği birimleri hizmet verecek” şeklinde konuştu.
Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz