Belediye başkanlarından istişare toplantısı

05 Aralık 2016 Pazartesi, 10:04

Belediye başkanlarından istişare toplantısı

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez başkanlığında belediye başkanları istişare toplantısı geçekleştirildi.

Türkiye Petrolleri Bölge Müdürlüğü salonunda İl Başkanı Abdurrahman Dimez başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya AK Partili belediye başkanları katıldı. Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’nun yanı sıra ilçe ve belde belediye başkanları ile il yürütme kurulu üyeleri katıldı.

AK Partili belediyelerin hizmetlerinin, proje ve yatırımlarının konuşulduğu toplantıda, halka daha fazla nasıl hizmet edilebileceği yönünde fikir alışverişinde bulunuldu.

Parti kurmayları ile belediye başkan ve yetkililerinin arasındaki iletişimin daha da geliştirilmesi gerektiğine işaret edilen toplantıda, yerel yönetimlerin önemine işaret edildi.

AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, “AK Partinin merkezi ve yerel yönetimleri olarak halkın hizmetkarı olan bir teşkilatız. Yerelde ve genelde bu tür toplantıları sürekli olarak yapıyoruz. Halkımıza daha iyi hizmeti daha iyi nasıl verebilirizin gayretindeyiz. İl, ilçe ve belde belediye başkanlarımız ile istişarede bulunarak, daha kaliteli hizmetlerin yapılmasını amaçlıyoruz” dedi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz